Image
IT Support Services

Web Tasarım

Nokta web tasarım internet sitenizi yapmak ve size özel web sitesini kurup, internet üzerinden ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sergileyip daha fazla müşterilere ulaştırmak isteyen değerli yatırımcılara; bilgimiz ve tecrübemizi ekleyerek web tasarımlarının nasıl oluştuğu hakkında bir kaç bilgi vermek isteriz. Paylaşacağımız bilgiler neticesinde modern ve kullanışlı web sitesi kurma aşamasında istediğiniz yararlı sonuçları elde edebilirsiniz.

divider

Sitenize özel hazırlanmış kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde, web siteniz içerisinde istediğiniz tüm alanlarda hiç kimseye ihtiyaç duymadan değişiklik yapabilirsiniz.

Özgün Olmak

Herkesin kullandığı hazır altyapı ve temalardan uzak, tamamen firmanıza özgü tasarım yaparak rakiplerinizden farklı olduğunuzu müşterilerinize hissettiriyoruz.

Uyumlu Görünüm

Web site tasarımlarınızda kullanmış olduğumuz responsive yapı sayesinde siteniz telefon, tablet, bilgisayar ve hatta televizyondan bile sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir.

SEO Uyumlu

Web tasarım sürecinizde arama motorlarının kriterlerine uygun kodlama yapıyoruz. Bu sayede web siteniz arama motorlarında görünür oluyor.

Hızın Önemi

Hız, hem seo hemde kullanıcı deneyimi açısından hayati değer taşımaktadır. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz tüm web sitelerinde sayfa açılış hızlarına özen gösteriyoruz.