Image
IT Support Services

Sınırsız Bayi Hosting Hizmetleri

Tüm ihtiyaçlarınız için hızlı kurulumu ve limitsiz yapısı ile Sınırsız Bayi Reseller Hostingler şimdi Nokta Tasarım'da. Bir tıkla ve hızlı kurulum desteği ile anında web sitelerinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an tüm soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat Nokta Tasarım teknik destek uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

divider

Sınırsız SSD Disk Alanı

Sınırsız Aylık Trafik

Sınırsız E-Posta Hesabı

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Haftalık Yedekleme

Linux / Windows İşletim Sistemi

Türkçe Kontrol Panelleri

Seçilebilir Kontrol Panelleri

Opsiyonel Eklentiler

12 Ay Taksit İmkanı

7/24 - 365 Gün Destek

Tam Uyumlu Bayi Hosting

Daima güncel teknolojiyi takip ederek en üstün sunucular ile çalışıyoruz bu sayede hizmetlerimizde kesinti meydana gelmiyor ve tam performanslı olarak yararlanıyorsunuz. Yedekli altyapımız güçlü donanımlarımız sayesinde tüm Sınırsız Bayi Hosting hizmetlerimizden memnun kalacağınıza güvencimiz tam.

Seçilebilir Kontrol Paneli

Sınırsız Windows Bayi Hosting paketlerimizde sabit olarak gelen Plesk Kontrol Panellerinin yanı sıra, Sınırsız Linux Bayi Hosting paketlerimizde cPanel, DirectAdmin veya Plesk seçebilirsiniz. Üstelik tüm kontrol panellerimiz Türkçe olup kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Hızlı Sınırsız Web Hosting

Güçlü donanımlarımız ve Cloud yapımız sayesinde Sınırsız Bayi Hosting için oluşturulan Windows işletim sistemli sunucularımız tam optimizasyon ve Linux işletim sistemli sunucularımız tam optimizasyonun yanında LiteSpeed ve LSCache desteği mevcuttur. Bu sayede siteleriniz olması gerekenden daha hızlı olacaktır.

Güvenlik ve Yedekleme

Nokta Tasarım gelişmiş altyapısı sayesinde tüm felaket senaryoları için güvenlik ve yedekleme sistemlerimiz aktif durumdadır, ayrıca opsiyonel olarak daha fazla yapılandırma talep edebilirsiniz. Nokta Tasarım da her şey sizin için.