Image
IT Support Services

İstanbul Mobil Uygulama Yazılım

İstanbul Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı Nokta Tasarım olarak İstanbul merkezli ekibimiz ile Türkiyenin dört bir tarafına mobil uygulama desteği vermekteyiz. Android ve iOS telefonlarda kullanılabilecek, AppStore ve PlayStore mağazalarında yayınlanan bir uygulamanız olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz!

divider

İstanbul Mobil Uygulama Ajansı olarak İstanbul ve çevresinde birçok şirkete kurumsal mobil uygulamalar yazmış, birçok bireysel müşterimize mobil yazılım projelerinde destek olduk ve destek olmaya devam etmekteyiz. Sizde kurumsal, bireysel projeler için bir mobil uygulama yazdırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve 10+ yıllık mobil yazılım tecrübemizle projenizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Playstore ve Appstore mağazalarında bir uygulama sahibi olmak için bizimle randevu ayarlayabilirsiniz!


Kaliteli, sorunsuz ve anahtar teslim bir projeye birlikte başlamak için telefon numaranızı bekliyoruz. Bizimle randevu ayarlayabilir, isterseniz ofisimize gelip ilgili konu ile alakalı sorularınız varsa sorabilir, sizin ofisinize uğrayıp yüzyüze görüşme sağlayabilir yada zoom, google meet gibi araçlarla canlı bağlantı yöntemiyle toplantı gerçekleştirebiliriz.

HEDEFLENEN BAŞARI

Hedeflenen başarıya ulaşmanın hangi yollardan geçtiğini biliyoruz ve tüm bildiklerimizi sizin için kullanıyoruz.

DOĞRU SİSTEM, DOĞRU OPTİMİZASYON

Uygulamanız için gereken en doğru altyapının hangisi olduğunu belirliyor ve optimizasyon açısından tüm cihazlarda sorunsuz çalışan bir mobil uygulama hazırlıyoruz.

KULANICILARA ULAŞMA

Playstore ve Appstore mağazalarında bulunabilirlik, ASO çalışmaları, mağaza ayarlamalarını en uygun şekilde düzenleyip kullanıcıların mobil uygulamanıza kolayca erişebilmesini sağlıyor ve büyük bir kitleye ulaşıyoruz.

TEKNIK DESTEK

İlerleyen zamanlarda mobil uygulamanız ile alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda yada eklemek istediğiniz farklı özellikler olduğunda sizlere her zaman teknik destek imkanı sunuyoruz.