Image
IT Support Services

Kurumsal E-Posta E-Mail Kurulum Hizmeti

İstanbul Kurumsal E-Posta diğer adıyla E-Mail Kurulum Hizmeti vermekteyiz. Web siteniz olmadığı halde kurumsal e-mail mi kullanmak istiyorsunuz. Böyle bir şey mümkün mü? sorularınıza cevap vermek istiyoruz. Nokta Tasarım olarak yıllardan beri İstanbul'da web tasarım hizmeti sunmaktayız. Web tasarım hizmetinin yanında logo tasarım ve seo çalışmaları ile sosyal medya yönetimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Google ,facebook ve Instagram sosyal medya reklamlarınızı da dijital ortamda yapmaktayız. Kurmuş olduğumuz pek çok web sitesi için ssl sertifikası kurulumu ile kurumsal e posta kurulumları için hizmet vermekteyiz.

E-ticaret seo çalışmasının avantajları nelerdir?

divider

Rakip analizi yapılması gerekiyor.

Kurumsal bir firmanız mı var? Ya da yeni kurulmuş ve henüz internet siteniz mi yok. İsterseniz internet sitesi kurulumu gerçekleştirelim isterseniz web sitesi kurulmadan sadece sizin için bir kurumsal e-mail servisi açalım. Siz nasıl isterseniz onu yapalım. Yıllardan beri İstanbul'da pek çok kurumsal firmaya yapmış olduğumuz web siteleri için kurduğumuz e-posta trafiği gayet sağlıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Web sitesi ile ilgili yaptığımız bu başarılı çalışmalarla birlikte sadece e mail hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için de bu hizmeti vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek sizin de kurumsal bir ya da birden çok e-mail hesabınız olsun. E-mail hesaplarınızı Outlook kurulumunu yaparak kullanabileceğiniz gibi cep telefonunuza da kurarak mobil e-posta servisimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul kurumsal E-Mail hesabı açma hizmeti için hemen bizimle iletişime geçiniz. En kısa sürede sizin için bu ihtiyacınızı görelim.

E-MAIL

Gönderilen ve alınan tüm e-postalar ve ileticiler, gelişmiş antivirüs ve istenmeyen posta önleme korumasına tabidir. 3 katman gelen spam ve virüs taraması kullanıyoruz

AĞ KORUMASI

Spamhaus, Invaluement ve Barracuda Networks'ün ticari anti-spam kara listeleri, bilinen spam ağlarından gelen postaları reddetmek için kullanılır.

VİRÜS TARAMA

Müşterilerinizin platformunuzda kredi kartıyla ödemesini gerçekleştirebilmesi için gerekli POS entegrasyonlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirelim.

İÇERİK TARAMA

İletiler spam benzeri özellikler açısından taranır ve 'önemsiz posta' klasörüne filtrelenir.