Image
IT Support Services

Marka Yaratma ve Kurumsal Kimlik

Kurum ve markaya cazibe katabilecek ve tutarlı sonuçlar elde eilmesi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar.

divider

müşterilerine marka yaratma hizmeti kapsamında Marka Yaratma, Logo-Amblem Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Slogan Oluşturma, Amblaj-Etiket Tasarımı hizmetleri verilmektedir.


çalışmalarda müşterisinin bulunduğu piyasayı, piyasanın koşullarını ve hedef kitlesini göz önünde bulundurur ve müşteri için en doğru yaratıcı çalışmaları yapar.

Grafikler:

Web tasarımı için grafikler logo, fotoğraf, clipart veya simgeler şeklinde kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından çok sıkışık bir yapıda olmamalı, sayfanın açılış hızını etkilemeyecek boyutta, web sayfasının içeriği ile uyumlu olmalı, uygun şekilde konumlandırılmalıdır.

Fontlar:

Çeşitli yazı tipleri kullanımıyla bir web sitesinin tasarım kalitesini artırabilirsiniz. istanbul kurumsal kimlik Çoğu web tarayıcıları yalnızca "web-güvenli yazı tipleri" olarak bilinen fontları, okunaklı bir şekilde görüntüleyebilir, bu sebeple tasarımcı olarak yaygınca kabul gören bu grup içindeki fontlarla çalışmaya özen gösterilmesi faydalı olacaktır.

İçerik:

İçerik ve tasarım görsel ve metin yoluyla sitenin vereceği mesajı geliştirmek için birlikte çalışabilir. Okuyucusunu şaşırtmak onlarda heves uyandırmak için istediklerini onlara vermek gerekir, bu şekilde kullanıcılar sitede daha çok vakit geçireceklerdir. Kullanacağınız yazılı metin her zaman ilgili ve faydalı olmalıdır. İçerikle alakalı anahtar kelimeler içermeli, arama motorları için optimize edilmeli ve uygun uzunlukta olmalarına dikkat edilmelidir.

Navigasyon:

Web tasarım sitesi mimarisi yapılandırılırken menüler ve diğer navigasyon araçları kullanıcıların web sitesine nasıl göz attıkları, nasıl arama yaptıkları dikkate alınarak oluşturulmalıdır. adana kurumsal kimlik Kullanıcılar için verimli, ihtiyaç duydukları bilgiyi bulmaya hedefli, sitenin içinde kolaylıkla hareket etmeye yardımcı olacak şekilde kurgulanmalıdır.