Image
IT Support Services

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Hızlı Web Hosting

nokta.web.tr tüm uygulamaları sorunsuz çalıştırabileceğiniz yedekli, güvenli ve kesintisiz bir hosting hizmeti sağlar.

divider

100% SSD Disk

SSD Diskler, klasik disklere göre 10 Kata kadar daha fazla okuma/yazma hızı ve IOPS değerine sahiptirler. Bu sayede siteleriniz hızlı açılır.


Sınırsız Özellikler

Disk, Trafik, Mail Kutusu, Veritabanı, Subdomain, FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit ve kota aşımı endişesi yaşamadan siteniz yayınlanır.


Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarın. Google gibi arama motorları SSL kullanımını sıralama ölçütü olarak kullanır.


Tek Tıkla Kurulum

WordPress, Opencart gibi 300 kadar scripti otomatik kurabilir veya otomatik olarak güncellenir. Bu işlemler için FTP kullanmanıza bile gerek bulunmaz.


Kullanıcı Dostu Kontrol Panel

Tüm hosting sunucularımız dünyadan en çok kullanılan Plesk Panel ve cPanel çalışmaktadır. Bu sayede kulanımı çok kolay ve zahmetsizdir.


100% Memnuniyet

Tüm hosting paketlerimizden 100% memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Memnun kalmazsanız ürün 15 gün içinde koşulsuz iade edilir.


Güncel PHP Sürümleri

Sunucularımız üzerinde tüm eklentiler ve php sürümleri mevcuttur. Multi PHP teknolojimiz ile web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm eklentileri veya php sürümünü aktif edebilmektesiniz. Bu özellik sayesinde tüm scriptler tam ve eksiksiz olarak çalışabilmektedir.

WordPress Uyumlu

Tüm hosting paketlerimiz Wordpress uyumludur, ama yine de dilerseniz sitemizin ana menüsünden Wordpress'e özel optimize edilmiş hosting paketlerimizden satın alabilirsiniz.

Haftalık Yedekleme

Web siteleriniz bizimle her zaman güvende. Sunucularımızdaki tüm hesaplar haftalık olarak yedeklenmektedir. Bu sayede dilediğiniz an bize ulaşarak web sitenizi bir önceki yedekleme tarihine döndürebilirsiniz.

Yükseltilebilir Paketler

Mevcut paketinizi istediğiniz an yükselterek, sitenizin sahip olduğu Disk, Cpu ve IO miktarını yükselterek sitenizin daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her büyüklükte siteye uygun paketlerimiz mevcuttur.